Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Taychi
Admin
Taychi


Number of posts : 180
Age : 30
Lokacija : u paradajzu......
Registration date : 2008-06-23

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života - Page 2 Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 9:41 pm

joj ljudi moji..jedan dan..kad budem imala vremena...pisacu sadistichku(soz bu) analizu o svim nastavnicima..i Poglavica vise nije dlakava,vec OBRIJANA noga,....HAHHAHAH
Back to top Go down
https://miamibeach.forumotion.com
Taychi
Admin
Taychi


Number of posts : 180
Age : 30
Lokacija : u paradajzu......
Registration date : 2008-06-23

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života - Page 2 Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 7:56 pm

nastavnica srpskog-zena nam je razrednica,likusha,deli 5-ice i sakom i kapom....ipak ove godine je flipnula na kub puta 5!!!
hemicarka-IZGUBLJENI/A(u prostoru i vremenu...)
biologicharka-samo gleda kako ce da te zezne i koja ti je najslabija tachka pa da te ceo zivot zeza oko toga
geograficharka-nije normalna,mislim da pije neke lekove,na sred chasa se pokupi i ode,pa se kroz 3 minute vrati....
(h)istErichar-BALKANSKI SHPIJUN
nemac-ima protezu(veshtachke zube) pa pricha skrnavo i pljuje sve oko sebe...besplatno tusiranje...HOT...hihihi...(hOtler)
engleskinja-JETI...BIGFOOT...kako vam draze....
nastavnica fizichkog-miss Lili(boze ko joj dade ime... )zena na chas dodje u minicu..pa se posle cudi sto je Aca vata za dupe....MARAONCI TRCHE POCHASNI KRUG....
matematicharka-smilja-zmija......zena voli da komunicira sa svojim djacima...obozava one visoko umne razgovore(pogotovo sa mnom jer sedim u prokletoj 1. klupi
nastavnica muzichkog-hitler u zenskom obliku.....
fizicharka-izrazen bazuka gen...komotno od svojih dlaka na nogama moze da napravi male pletenice....Poglavica Dlakava Noga...neki dan ih je hvala ti boze obrijala..pa je postala..Poglavica Obrijana Noga
nastavnik likovnog-TITO I JA
nastavnica tehnichkog-ae da ne budem kuchka...zena je ok....
nastavnica informatike-ketzina i buina ex razrednica..lelle...mislim da ona i geograficharka posecuju istog psihica....
nastavnik veronauke-malo je nagluv....
nastavnica milanka-srpski...a nznm....ne predaje mi..ali kazu da je ok...
nastavnik milak-mislim da ide sigurnim i chvrstim koracima prema psihijatrijskoj stolici...
eto,to su nashi dementori aka nastavnici...ae da vidimo ko moze da nadmashi OS IVo Andric u BAnja Luci!!!!!!!!!!????????????????? lol!
Back to top Go down
https://miamibeach.forumotion.com
Alexis Kaly Rose

Alexis Kaly Rose


Number of posts : 600
Age : 29
Lokacija : Worlds Away
Hoby : Ballet!
Registration date : 2008-06-23

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 4:40 pm

ma niko bre... nema gore.... znas ono kad kazu da gimazija smori pa onda niko nece na fax, e pa mene ce osnovna smoriti.... videces.. posle matiure ima da me nadju negde okacenu ili na dnu vrbasa
Back to top Go down
Bu

Bu


Number of posts : 137
Lokacija : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~
Hoby : citanje, ples, sviranje, pisanje, crtanje portreta,
Registration date : 2008-06-25

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 8:47 pm

Okacenu na Vrbas??

Ja cu lepo da odem na KLISU DO GROBA! hahahahhahaha. To ce da mi bude zivotno zanimanje: cosak za gubljenje&debilisanje

@taychi

Istoricar: Profesionalac
Pedagog: Balkanski Spijun
Odlazak pedagoga u penziju: Bad Copy zurka

zar nije tako bilo?
Back to top Go down
Alexis Kaly Rose

Alexis Kaly Rose


Number of posts : 600
Age : 29
Lokacija : Worlds Away
Hoby : Ballet!
Registration date : 2008-06-23

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 7:02 pm

Bu wrote:
Okacenu na Vrbas??

bu, loobavi moja draga.... skrollaj DESNOO ------------------------------------>
Back to top Go down
Taychi
Admin
Taychi


Number of posts : 180
Age : 30
Lokacija : u paradajzu......
Registration date : 2008-06-23

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:38 pm

omg....skrolaj....i skrechuj me po kosi haha
Back to top Go down
https://miamibeach.forumotion.com
Alexis Kaly Rose

Alexis Kaly Rose


Number of posts : 600
Age : 29
Lokacija : Worlds Away
Hoby : Ballet!
Registration date : 2008-06-23

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 7:36 pm

otiso nam hotler i necega biti 7 dana.. kontrolni ce nam drzati ona goga.. nista od prepisivanja.. lepo (njamacki btw.)
Back to top Go down
Sponsored content





Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Školaaaaaaaaaaa-
Jump to: