Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Alexis Kaly Rose

Alexis Kaly Rose


Number of posts : 600
Age : 29
Lokacija : Worlds Away
Hoby : Ballet!
Registration date : 2008-06-23

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 11:15 pm

uh... nekad ih stvaarno mrzim.... a nekad su mi ok.
E ovako... moji naj omrzeniji nastavnici:
No 1. Milak- lele, njega stvarno mrzim.... ali ono... predaje matiš, sve vam je jasno... u stanju je da ti kaze kako ti je mozak kiseli kupus iz koga migolje crvi!......
Dušanka - naj smrdljivija nastavnica na citavoj skoli, inace moja ex razrednica......ali hvala bogu ex..
njena naj veca provala je shit umesto shift..... predaje informatiku i tehnicko...
Goga Baba Roga - Muzicko... zena je totalno prsla... i sve nas smatra umobolnim pig
Geograficarka - samo cu reci da je predavala mojoj tetki koja ima 32 godine...... zena izgleda ko zombi (geograficarka, ne moja tetka) i ponasa se ko zombi.....


zar trebam pisati dalje?
Back to top Go down
NickeyD

NickeyD


Number of posts : 212
Age : 29
Lokacija : Deap within the rabbit hole!
Registration date : 2008-09-04

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 12:07 am

Kad se geograficarka nakaslje nisam siguran da li da se radujem ili tugujem ko da ce odapet. Inace žena je podgrijani leš. Ali sreća da me goga gotivi valjda jer mi mama predaje na akademiji umjetnosti What a Face Twisted Evil Very Happy HeHeHe
Back to top Go down
Alexis Kaly Rose

Alexis Kaly Rose


Number of posts : 600
Age : 29
Lokacija : Worlds Away
Hoby : Ballet!
Registration date : 2008-06-23

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 11:42 am

HA Ha.....

a svabo! a joj..... njega ocima ne mogu gledati! kad sam dosla u 6 razred, da mi neko nije rekao da on predaje njemacki , ja majke mi ne bih znala! ne razumem ga ni na srpskom..... a da ne pricam da me nista nije naucio!
Back to top Go down
NickeyD

NickeyD


Number of posts : 212
Age : 29
Lokacija : Deap within the rabbit hole!
Registration date : 2008-09-04

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 8:47 pm

Furer CAR
Back to top Go down
Alexis Kaly Rose

Alexis Kaly Rose


Number of posts : 600
Age : 29
Lokacija : Worlds Away
Hoby : Ballet!
Registration date : 2008-06-23

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 6:36 pm

danas je Desa uhvatila Teodoru kako cita (!!??) neku knjigu na casu, i oduzela joj i rekla..." kakav je to bezobrazluk - nositi knjige u skolu! sad cu ovo dati direktoru (prvo je rekla pedagogu, al kad se setila da je Vito otisao u penziju (hvala bogu i nebesima) ispravila se) da on vidi sta vi radite na casovima!" pig
Back to top Go down
NickeyD

NickeyD


Number of posts : 212
Age : 29
Lokacija : Deap within the rabbit hole!
Registration date : 2008-09-04

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 7:39 pm

Teodora. ČITA?????? Teodoa. Molim. Ostao sam zabezeknut.
Nego Desa dok nešto objasni kao gladan srat.(moja nova omiljena izreka)
Back to top Go down
Alexis Kaly Rose

Alexis Kaly Rose


Number of posts : 600
Age : 29
Lokacija : Worlds Away
Hoby : Ballet!
Registration date : 2008-06-23

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 11:30 pm

da.... i ja sam se cudila..... mada... Desa je toliko dosadna da bi ja na njenim casovima mogla i gospodara nekako skrpiti!
Back to top Go down
NickeyD

NickeyD


Number of posts : 212
Age : 29
Lokacija : Deap within the rabbit hole!
Registration date : 2008-09-04

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 2:20 pm

Kad bi to dvoje spojila ni samrdljiva so te ne bi mogla probudit.-.
Back to top Go down
Alexis Kaly Rose

Alexis Kaly Rose


Number of posts : 600
Age : 29
Lokacija : Worlds Away
Hoby : Ballet!
Registration date : 2008-06-23

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 3:31 pm

jel ti znas za ono kad je mene moja (fala bogu) bivsa razrednica na ex. drmala jer je mislila da se pravim da spavam... koja luda zena!
Back to top Go down
M@t@

M@t@


Number of posts : 74
Age : 29
Lokacija : From The Above
Hoby : Hanging Out
Registration date : 2008-09-16

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 7:05 pm

Trenutno No.1 neprijatelj je nastavnica engleskog. Ma daj uraditi 40 recenica na srpskom i onda ih prevesti na engleski...
Jos me boli ruka, vidis kako mi je palac natekao Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života 924246
Back to top Go down
Bu

Bu


Number of posts : 137
Lokacija : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~
Hoby : citanje, ples, sviranje, pisanje, crtanje portreta,
Registration date : 2008-06-25

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 9:51 pm

ajmo redom

Srpski: extra
Engleski: nenormalistika... Ajde dobro za tih 40 recenica, neg sto se ona stalno nesto dere i govori u fazonu: "Vi ste nemoguci za saradnju..." blablabla... Cak se i Gusak sa nama bolje borio.
Njemacki: komentara bez.
Istorija: nastavnik peder, u slobodno vreme pedofil i prica toliko monotonim tonom da se izgubim u linijama u ravni. sta god
Geografija : komentara bez.
Biologija: visa filozofija razmnozavanja polnih celija. trla baba lan
Hemija: imaaate da procitaaate i morate narode da uciiiiite. komentara bez.
Fizika: Poglavica Dlakava Noga.
Matematika: imam sliku sa exkurzije gde Antena lista CKM :eek:
Perverzija.
Tehnicko: moze proci
Informatika: tejnicko beeejzik... komentara bez.
Likovno: ja sam mali papagaj, pricam jednu te istu pricu 50000 puta
Fizicko: moze proci
Muzicko: komentara bez.

Mislim da sam sve, uglavnom obuhvatila.
E jel znate da moja prosla nastavnica fizike iz Prijedora je bila koleginica nasoj nastavnici na fakultetu i ni ona nije depilirala noge.
One su se odlucile za coporativno NEdepirliranje.

:eek:
Back to top Go down
M@t@

M@t@


Number of posts : 74
Age : 29
Lokacija : From The Above
Hoby : Hanging Out
Registration date : 2008-09-16

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 9:53 pm

hahaha Laughing lol!
You Got It...
Back to top Go down
Bu

Bu


Number of posts : 137
Lokacija : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~
Hoby : citanje, ples, sviranje, pisanje, crtanje portreta,
Registration date : 2008-06-25

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 9:54 pm

Ketz wrote:
jel ti znas za ono kad je mene moja (fala bogu) bivsa razrednica na ex. drmala jer je mislila da se pravim da spavam... koja luda zena!

da i to sto su rekli da je dusan dosao kod mene, mata kod tebe (soz) ili nesto slicno.

jao boze!!!!
Back to top Go down
Bu

Bu


Number of posts : 137
Lokacija : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~
Hoby : citanje, ples, sviranje, pisanje, crtanje portreta,
Registration date : 2008-06-25

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 9:54 pm

M@t@ wrote:
hahaha Laughing lol!
You Got It...

hvala... Smile
Back to top Go down
M@t@

M@t@


Number of posts : 74
Age : 29
Lokacija : From The Above
Hoby : Hanging Out
Registration date : 2008-09-16

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 9:59 pm

No prob.
ali kakve ja sad veze imam s ducom, nisam skonto Question
Bez Ljutnje...
Back to top Go down
NickeyD

NickeyD


Number of posts : 212
Age : 29
Lokacija : Deap within the rabbit hole!
Registration date : 2008-09-04

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 11:34 am

Ono mene ona plippppppppppppppppppppppppppppppppppppppp............................................................................................pppppppppppppppp.......................iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii............. nastavnica fizike u zadrav mozak......................................iiiiiiiiiii....... pishi Nikola izvlaci se svake godine. Kad mi je htjela dati 3 iako sam imao 2 + u svesci. Hajde djeco recite iskreno da li sam ga poshteno ocjenila. Tishina... Jel tako. Cvrčci..... Nemojte ga se bojati. HAHAHAHAHA Gadura
Back to top Go down
Alexis Kaly Rose

Alexis Kaly Rose


Number of posts : 600
Age : 29
Lokacija : Worlds Away
Hoby : Ballet!
Registration date : 2008-06-23

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 2:25 pm

kakvo zlopamtilo... citala sam dragulje na casu i sad ima da mi vadi mozak do kraja IX !!!!!!!!!
AHHHHHHAAAAAAAAAAAAAGRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR MRZIM JEEEEE!!!!!!
Back to top Go down
NickeyD

NickeyD


Number of posts : 212
Age : 29
Lokacija : Deap within the rabbit hole!
Registration date : 2008-09-04

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 2:36 pm

Kur...............va
Back to top Go down
Bu

Bu


Number of posts : 137
Lokacija : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~
Hoby : citanje, ples, sviranje, pisanje, crtanje portreta,
Registration date : 2008-06-25

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 8:32 pm

Hahaha.

Poglavica dlakava noga.
Hahaha.

Ajoj, sranje, ja moram imati 5...

AUAUAUAUAAAA!!!!
Back to top Go down
M@t@

M@t@


Number of posts : 74
Age : 29
Lokacija : From The Above
Hoby : Hanging Out
Registration date : 2008-09-16

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 9:20 pm

MRZIM SKOLUUUUUUUUUUUUUUUUUUU I SVE PRDMETE OD REDA!!!
Back to top Go down
Alexis Kaly Rose

Alexis Kaly Rose


Number of posts : 600
Age : 29
Lokacija : Worlds Away
Hoby : Ballet!
Registration date : 2008-06-23

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 9:22 pm

onom glupavom istoricaru ima da se popnem na glavu i igram uzicko! i imacu 5 na kraju koliko god on meni 3ca naredao sad!!!!!!!

mrzim ga... on je jedan piiiiiiiiiiiiii piiiiiiiiiiii piiiiiiiiiiiiiiii piiiiiiiiiiiiiiii

gej, a u slobodno vreme pedofil!
Back to top Go down
Bu

Bu


Number of posts : 137
Lokacija : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~
Hoby : citanje, ples, sviranje, pisanje, crtanje portreta,
Registration date : 2008-06-25

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 9:37 pm

hahahahha

ja imam pet i iz histerije i iz fizike...

hahahah

mozete me slobodno mrziti... hahaha =DD
Back to top Go down
NickeyD

NickeyD


Number of posts : 212
Age : 29
Lokacija : Deap within the rabbit hole!
Registration date : 2008-09-04

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 2:18 pm

Mrzino draga ali imam i ja (JEDVA)
Back to top Go down
Alexis Kaly Rose

Alexis Kaly Rose


Number of posts : 600
Age : 29
Lokacija : Worlds Away
Hoby : Ballet!
Registration date : 2008-06-23

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 3:10 pm

pa imam i ja iz fizike... a iz histerije ima da naguram peticu
makar traktorom!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Alexis Kaly Rose

Alexis Kaly Rose


Number of posts : 600
Age : 29
Lokacija : Worlds Away
Hoby : Ballet!
Registration date : 2008-06-23

Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 2:38 pm

mrrrzim desu... samo da se zna!!! grrr... dala mi je 4. da bog da joj otpala ona njena kosa, svima bi namm bilo lakse (gledati je)!!!!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Empty
PostSubject: Re: Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života   Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nastavnici - glavni cilj: uništavanje naših života
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Školaaaaaaaaaaa-
Jump to: