Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Tuzne price

Go down 
+2
Bu
Alexis Kaly Rose
6 posters
AuthorMessage
Alexis Kaly Rose

Alexis Kaly Rose


Number of posts : 600
Age : 29
Lokacija : Worlds Away
Hoby : Ballet!
Registration date : 2008-06-23

Tuzne price Empty
PostSubject: Tuzne price   Tuzne price Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 9:07 pm

nisu sve price sa happy endom.... Crying or Very sad
Back to top Go down
Bu

Bu


Number of posts : 137
Lokacija : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~
Hoby : citanje, ples, sviranje, pisanje, crtanje portreta,
Registration date : 2008-06-25

Tuzne price Empty
PostSubject: Re: Tuzne price   Tuzne price Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 9:33 pm

Jednog dana u novinama je osvanula prica da se djevojka bacila sa nebodera zbog voljenog mladica,prije smrti napisala mu je oprostajno pismo:"DVA SVJETA MI SMO,NIKAD SKUPA MOGLI BITI NISMO,KRAJ TEBE SAM SE OSJECALA KO PTICA U LETU BIO SI MI SVE NA SVIJETU.VOLJELA SAM SVAKI DIO TEBE I ZBOG TOGA PROKLINJALA SEBE,PRATILA SAM SVAKI KORAK TVOJ I PRIZELJKIVALADA SI SAMO MOJ,ALI TEBI JE VAZNIJA BILA DROGA GLEDAO SI U NJU KAO UBOGA.VOLJELA SAM OCAJ NA TVOM LICU DOK SI SVUGDJE SA SOBOM NOSIO SPRICU.KOLIKE SAM NOCI PROPLAKALA MOLECI BOGA DA TE IZBAVI IZ PAKLA TOGA.ZBOG TEBE SAM SKORO UBILA DOK TE DRUGA PRED MOJIM OCIMA LJUBILA.SVAKE NOCI U MISLIMA SU MI BILE TVOJE SMEDE OCI.HTJELA SAM TE PREBOLJETI,HTJELA SAM TE PRESTATI VOLJETI,HTJELA SAM TE ZABORAVITI POMOCU PICA,ALI SAM TE OPET OSJECALA U SVAKOM DJELU SVOG BICA.CIM SAM TE UGLEDALA:SMEDA KOSA,SMEDE OCI ZNALA SAM ZABORAVIT TE NECU MOCI.ZBOG TEBE SAM MORALA KROZ PAKAO PROCI I DO OVE TACKE DOCI.BIO SI MI LJUBAV PRVA,A JA ZA TEBE OD LJUBAVI NI MRVA.NOSILA SAM TE U KRVI A SAD CE NJOM DA SE HRANE CRVI.KAD SE VRATE LASTAVICA JATA VISE NECE BITI MOJIH RUKU DA SE SMJESTE OKO TVOGA VRATA.MOLIM TE SVATI SVU SRECU ZELIM TI JA,ALI NE ZELIM VISE SAMA CEKATI SUMORNE ZORE,OVO JE JEDINI IZLAZ IZ OVE NOCNE MORE.ZNAJ DA TE NE KRIVIM NI ZA STO VOLJELA SAM TE TI MENE NISI I TO JE TO.SAMO TE JEDNO MOLIM POVREMENO MI DONESI NA GROB JEDAN CVIJET,JER IPAK SI BIO SAV MOJ SVIJET!Nakon dva dana u novinama osvane prica:"NA GROBU DJEVOJKE NADOSE LES MRTVOG MLADICA.OBITELJ STO JE DONIJELA CVIJECE SVOJIM MRTVIM NASLA GA JE S NOZEM U PRSIMA.KAD JE DOSLA POLICIJA USTANOVILA MIR,U NJEGOVOJ RUCI NASLA JE KRVAVI PAPIR-JA SAM VOLIO TEBE AL ME OVAJ ZIVOT NEPOVRATNO SJEBE.GADIM SE SAM SEBI JER PRVU LJUBAV NISAM MOGAO PRUZIT TEBI,A VOLIO SAM TE SVJEDOK MI BOG SAD KAD TE NEMA KO DA NEMAM NIKOG SVOG.GURAO SAM TE STALNO OD SEBE JER NISAM ZELIO UNISTITI TEBE.NISAM HTIO DA PATIS,A TISUCU PUTA SAM POZELIO DA MI SE VRATIS.LJUBAV JE KUJA KOJA TE NA SVE NACINE SJEBE,LJUBAV JE ONA GUJA KOJA TE ODVOJILA OD MENE.NE ZELIM VISE BITI TUGE I BOLI ROB,JEDNA ZELJA MI JE DA S TOBOM DJELIM GROB.U ZORU KAD MI SRCE PRESTANE DA LUPA,KAD NISAMO MOGLI ZA ZIVOTA,U SMRTI CEMO BITI

soz zbog velikih slova, ovo je bilo copy - paste
Back to top Go down
Bu

Bu


Number of posts : 137
Lokacija : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~
Hoby : citanje, ples, sviranje, pisanje, crtanje portreta,
Registration date : 2008-06-25

Tuzne price Empty
PostSubject: Re: Tuzne price   Tuzne price Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 9:36 pm

Cudno, uvek je zamisljao raj potpuno drugacije od mesta na kome se sad nasao. Nije bilo blistave svetlosti, nije bilo mnostva boja, niti malih lepih andjela i bica svetlosti. Umesto toga, hodao je planinskom stazom, koja se pruzala izmedju borove sume i divnog jezera. Bio je sumrak, onaj divni letnji sumrak, neuhvatljivo vreme izmedju dana i noci. Ovo mesto je odisalo mirom i spokojom, bio je to njegov raj. Mnogo puta je pohodio ovo mesto u snovima, ali sada je bio siguran da je stvarno, jasno je osecao sitne kamencice pod nogama. Dok je hodao stazom, jedna srna dosla mu je u susret, i stala na puteljku, posmatrajuci ga svojim krupnim ocima. Izgledalo je kao da hoce nesto da mu kaze. Bilo je to besmisleno, pomislio je, srne ne mogu da govore. Pa ipak, tako je izgledalo.
Srna je konacno produzila niz put, a on se pitao da li je to dobar ili los znak, sto je srna naisla. Ispratio je pogledom, a kad se okrenuo, u susret mu je dolazio novi posetilac. Bila je to devojka.

Zapazio je da je niskog rasta, sitna, ali prelepog okruglog lica, i nebesko plavih ocju. Dugacka smedja kosa padala joj je u kovrdzama na ramena.
Bila je obucena u belo, i bosonoga. Kad mu se priblizila, osmehula se, i on je osetio neki divan talas spokoja..neznosti.. koji je dolazio od tog osmeha.
Zdravo- rece ona jednostavno. Jedva je promrmljao odgovor.
Dodji- rece mu devojka i uze ga za ruku- hajde da malo prosetamo.
Boze, pomislio je, kako je smeten. Ova divna devojka ga vodi za ruku, a on ne ume ni da progovori.
Ali onda je ona progovorila, i kao nekom carolijom, nestala je njegova stidljivost. Ubrzo su veselo cavrljali, i osecao je kao da se znaju sto godina.
Kad je pocela da pada kisica, potrcali su prema sumi, drzeci se za ruke.
Da li sam zato doveden ovde, upita se? Zar mi je trebalo toliko da shvatim koliko malo treba za srecu, samo jedna mala topla ruka, u ruci?
Kao da mu cita misli, pna ga upita: zasto ti je bilo neprijatno kad sam te uzela za ruku?
Znas- poceo je da se pravda- u mom svetu nije uobicajeno da te nepoznati odmah uzmu za ruku.
Mnogo ti stegnut taj tvoj svet- nasmesi se ona- u mom svetu je to sasvim normalno.
Setali su jos malo po sumi, drzeci se za ruke, ne mareci za kisu.
Kad je ugledao usamljeni kameni monolit, srce mu se stegnu. Znao je, znao da je to rastanak.
Ne brini- rece ona- ovo nije kraj. Ja cu uvek biti uz tebe. Uzmi ovo sto cu ti sada dati, i kad ti bude tesko, kad nestane nade, samo ga drzi uz sebe, ja cu biti tu.
Pogledao je sta mu je stavila u saku. Bio je to mali pramen njene kose.
Ti si vila zar ne? upita on iznenada.
Jesam- znao je odgovor.
Cudno, uvek je zamisljao vile kao visoke i plavokose, ali sad mu to uopste nije bilo vazno. Bio je odusevljen, ocaran, ovom malom smedjokosom vilom.
Zatvori oci- rece mu ona i povede ga do kamenog monolita.
Stali su, i on je na trenutak, trenutak koji bi voleo da produzi u vecnost, osetio njene usne na svojima. Kad je otvorio oci, vile vise nije bilo, ni tog mesta, a on..


Probudio se u krevetu, u sobi, secanje mu se vratilo. Bio je tesko bolestan. Bio je!. Osecao je da vise nije. U glavi mu se razbistrilo, snaga mu se vratila u udove, oci su mu blistale!
Skocio je iz kreveta da se obuce, bilo je divno posle toliko vremena biti na nogama.
A onda se setio svega, i tuga mu zameni radost.
Vila.. kako da je vidi ponovo? Sta cemu zdravlje, sta cemu svet bez nje?
Jakna mu je visila na stolici, i on u ocajanju zavuce ruku u dzep, trazeci cigarete. Mora da zapali, da se smiri.
Kad je izvukao ruku iz jakne, osmeh mu se vratio.
U ruci je drzao pramen viline kose.
Ponovo je nasao svoj raj.
Back to top Go down
Bu

Bu


Number of posts : 137
Lokacija : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~
Hoby : citanje, ples, sviranje, pisanje, crtanje portreta,
Registration date : 2008-06-25

Tuzne price Empty
PostSubject: Re: Tuzne price   Tuzne price Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 9:36 pm

Jednom jako, jako davno postojao je jedan otok gdje su zivjeli svi
osjecaji:
Sreca, Tuga, Znanje, Tastina i svi ostali, ukljucujuci Ljubav. Jednog dana su saznali da ce otocic potonuti, pa su se svi krenuli spasavati. Ljubav
je zeljela ostati do zadnjeg trenutka, vjerna i odana svom otocicu no kada je otocic gotovo nestao, ipak je odlucila zatraziti pomoc. Bogatstvo je
upravo prolazilo kraj nje u svom velikom, luksuznom brodu kada ga je Ljubav zapitala moze li ju povesti sa sobom. Bogatstvo je gotovo srdito odgovorilo da ne moze jer nema mjesta za nju obzirom da mu je brod ispunjen srebrnjacima.
Ljubav je odlucila zamoliti Tastinu za pomoc koja je upravo prolazila kraj nje u prelijepom brodicu. "Tastino, molim te pomozi mi!" zavapila je Ljubav na sto joj je Tastina odgovorila: "Ne mogu ti pomoci, Ljubavi, sva si mokra i mogla bi mi unistiti brod". Tuga je bila u blizini i Ljubav ju je odlucila zamoliti za pomoc. "Molim te, povedi me sa sobom" tiho je zatrazila Ljubav. "Oh...
Ljubavi, toliko sam tuzna i zelim biti sama" odvrati Tuga i odjedri sama
dalje.
Sreca je takoder prolazila kraj Ljubavi no kako je bila presretna nije ni cula njezin poziv u pomoc.
Odjedno se zacuo glas koji je rekao "Dodi Ljubavi, ja cu te povesti". Bio
je to jedan starac kojeg je Ljubav, ushicena i presretna, zaboravila pitati ime.
Kada su stigli na kopno, starac je posao svojim putem prije no sto ga je Ljubav mogla pitati tko je. Znajuci koliko duguje starcu, Ljubav se obratila Znanju, mudrom starcu za pomoc otkrivanja idetiteta dobrog starca koji joj je pomogao. Znanje joj je odgovorilo "Vrijeme". Ljubav je zastala u cudu i pitala zasto joj je Vrijeme pomoglo, na sto se Znanje nasmijalo mudrim smijeskom i odgovorilo "Zato sto samo Vrijeme moze shvatiti koliko je velika i snazna prava Ljubav".
_________________
Back to top Go down
Alexis Kaly Rose

Alexis Kaly Rose


Number of posts : 600
Age : 29
Lokacija : Worlds Away
Hoby : Ballet!
Registration date : 2008-06-23

Tuzne price Empty
PostSubject: Re: Tuzne price   Tuzne price Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 9:43 pm

soz darling, nije mi se dalo ovo sad citati ...... u happy elementu sam............
Back to top Go down
NickeyD

NickeyD


Number of posts : 212
Age : 29
Lokacija : Deap within the rabbit hole!
Registration date : 2008-09-04

Tuzne price Empty
PostSubject: Re: Tuzne price   Tuzne price Icon_minitimeSat Oct 04, 2008 7:42 pm

spam


Last edited by NickeyD on Mon Oct 06, 2008 1:01 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Natsi

Natsi


Number of posts : 126
Age : 28
Registration date : 2008-07-08

Tuzne price Empty
PostSubject: Re: Tuzne price   Tuzne price Icon_minitimeSat Oct 04, 2008 11:02 pm

wow..pocela sam da placem..
Back to top Go down
Alexis Kaly Rose

Alexis Kaly Rose


Number of posts : 600
Age : 29
Lokacija : Worlds Away
Hoby : Ballet!
Registration date : 2008-06-23

Tuzne price Empty
PostSubject: Re: Tuzne price   Tuzne price Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 6:34 pm

Djevojka i momak se voze na motoru...
DJEVOJKA: "Nemoj tako brzo voziti, smanji..."
MOMAK: "Ne, bas nam je dobro."
DJEVOJKA: "Nije mi dobro, molim te..."
MOMAK: "Kazi mi da me volis..."
DJEVOJKA: "Volim te i ti to znas."
MOMAK: "Zagrli me..." (djevojka zagrli momka)
MOMAK: "Skini mi kacigu sa moje glave i stavi sebi na glavu, molim te..."
SLIJEDECE JUTRO U NOVINAMA:
"Motor je imao saobracajnu nesrecu, jer su otkazale kocnice.
Na motoru su bile dvije osobe.
Jedna je poginula, a jedna prezivjela..."
A PRAVA ISTINA JE:
Momak je na pola puta shvatio da su kocnice otkazale, ali nije zelio da kaze djevojci. Zelio je posljednji put od nje cuti rijeci VOLIM TE, i posljednji put osjetiti njen zagrljaj. Zatim joj je rekao da stavi njegovu kacigu, jer je znao da ce onda ona prezivjeti... iako je to znacilo da ce on poginuti...
VOLIO JU JE VISE OD SVOG ZIVOTA...
Sutradan je djevojka presjekla vene...
VOLeLA GA JE VISE OD SVOG ZIVOTA...
Back to top Go down
Kika

Kika


Number of posts : 97
Age : 29
Lokacija : South park
Hoby : Pisanje dnevnika,slusanje muzike...
Registration date : 2008-11-05

Tuzne price Empty
PostSubject: Re: Tuzne price   Tuzne price Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 4:07 pm

To je stvarno tuzno...
Back to top Go down
NickeyD

NickeyD


Number of posts : 212
Age : 29
Lokacija : Deap within the rabbit hole!
Registration date : 2008-09-04

Tuzne price Empty
PostSubject: Re: Tuzne price   Tuzne price Icon_minitimeSat Apr 04, 2009 8:28 pm

Kahm, nije da hocu da gundjam ali cheasyyyy, and EMO
Back to top Go down
Taychi
Admin
Taychi


Number of posts : 180
Age : 30
Lokacija : u paradajzu......
Registration date : 2008-06-23

Tuzne price Empty
PostSubject: Re: Tuzne price   Tuzne price Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 11:29 pm

emo??..nema bwe to weze sa emowskim nagonima..msm..hallo..hahhahah
Back to top Go down
https://miamibeach.forumotion.com
NickeyD

NickeyD


Number of posts : 212
Age : 29
Lokacija : Deap within the rabbit hole!
Registration date : 2008-09-04

Tuzne price Empty
PostSubject: Re: Tuzne price   Tuzne price Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 12:48 pm

Pa jbt on zrtvovao svoj zivot da bi spasio njen i ona se ubije ti me baci njegov trug uzalud... Pa mislim da to nije ono sto je on zelio....
Back to top Go down
Alexis Kaly Rose

Alexis Kaly Rose


Number of posts : 600
Age : 29
Lokacija : Worlds Away
Hoby : Ballet!
Registration date : 2008-06-23

Tuzne price Empty
PostSubject: Re: Tuzne price   Tuzne price Icon_minitimeFri May 01, 2009 11:31 pm

u jbt...... ne zelim da raspravljam na tu temu,.... mursh bre
nego jel to 4um vaskrsao! lele nek sam i to dozivela! cheers
Back to top Go down
Taychi
Admin
Taychi


Number of posts : 180
Age : 30
Lokacija : u paradajzu......
Registration date : 2008-06-23

Tuzne price Empty
PostSubject: Re: Tuzne price   Tuzne price Icon_minitimeSun May 03, 2009 9:13 am

jeste..jupi..ajoj..sad na leto...auu..buhahahha..mwa mwa...xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Back to top Go down
https://miamibeach.forumotion.com
Alexis Kaly Rose

Alexis Kaly Rose


Number of posts : 600
Age : 29
Lokacija : Worlds Away
Hoby : Ballet!
Registration date : 2008-06-23

Tuzne price Empty
PostSubject: Re: Tuzne price   Tuzne price Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 1:56 pm

uf, bogami je bilo xtra leto! =)
Back to top Go down
Kika

Kika


Number of posts : 97
Age : 29
Lokacija : South park
Hoby : Pisanje dnevnika,slusanje muzike...
Registration date : 2008-11-05

Tuzne price Empty
PostSubject: Re: Tuzne price   Tuzne price Icon_minitimeSun Sep 06, 2009 8:32 pm

Pa,i ne bash!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Tuzne price Empty
PostSubject: Re: Tuzne price   Tuzne price Icon_minitime

Back to top Go down
 
Tuzne price
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Love :: Ljubavne priče-
Jump to: